Winter Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pareri ale membrilor

In jos 
+2
Anna
Inoue
6 participanți
AutorMesaj
Inoue
Admin
Inoue



Pareri ale membrilor Empty
MesajSubiect: Pareri ale membrilor   Pareri ale membrilor I_icon_minitimeMar Mar 24, 2009 7:53 pm

Eu sunt membru si spu ca forumul este grozav,vor veni membrii putin cate putin,dar un forum anime se umple in cateva clipe! Wink
Sus In jos
Anna
Admin
Anna



Pareri ale membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Pareri ale membrilor I_icon_minitimeMar Mar 24, 2009 7:56 pm

Multumec de parere Inoue Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Nemu in Mar Iul 14, 2009 4:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Yume
V.I.P.
V.I.P.
Yume



Pareri ale membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Pareri ale membrilor I_icon_minitimeMier Apr 08, 2009 2:38 pm

ei bine nu stiu chiar ce sa zic dat fiind faptu' ca acuma numa' m`am inregistrat..dar forumu' mi se pare chiar dragut...Very Happy..sunt sigura ca il vei mai imbunatati pe parcurs...
Sus In jos
Luchia_Coco
Anime new member
Luchia_Coco



Pareri ale membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Pareri ale membrilor I_icon_minitimeLun Iul 13, 2009 9:25 pm

pai,forumul e dragut..dar puneti si alte culori..e cam inchisa culoarea si nu prea e veselie din cuza asta..puteti macar pune fucsia si cu violet deschis..si ca imagine de fundal puneti imagini anime..daca aveti nevoie,eu am program google sa va gasesc poze de orice fel in toate culorile!!
Sus In jos
Yuuki Cross
V.I.P.
V.I.P.
Yuuki Cross



Pareri ale membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Pareri ale membrilor I_icon_minitimeLun Iul 13, 2009 10:46 pm

Multumim de parere ne bucuram ca iti place ^^ insa restul puteai zice la sugestii, momentan tema presupun ca este ok,nu avem nevoie da' atunci cand o sa o schimbam si esti disponibila te anuntam ^^"
Sus In jos
magic-girl
Anime new member
magic-girl



Pareri ale membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Pareri ale membrilor I_icon_minitimeJoi Iun 21, 2012 8:44 pm

Imi place,e frumos.Chiar de m-am inregistrat tocmai azi,imi place,dar daca e un forum cu tematica iernii ar cam trebui sa fie ceva,nu stiu,o amestecatura intre culori de acum si culorile gri si alb,totusi sa se vada cea e un forum cu tematica iernii.Dar in rest e super!^.^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri ale membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Pareri ale membrilor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri ale membrilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Pareri~ :: Parerile membrilor-
Mergi direct la: